piątek, 20 grudnia 2013

skrzyneczka

skrzyneczka trochę retro:)

Pudełko z fajnym motywem , kolory stonowane, a auto czerwone :) w środku podzielone jest na cztery części, jak to bywa w herbaciarkach, ale wiadomo, że taki podział przydaje się również przy różnych drobnych babskich szpargałkach, żeby nie przykopywać całej skrzyneczki w poszukiwaniu np. kolczyków. Pudełko jest dość wysokie, dlatego dodałam sznureczek, żeby wypełnić przestrzeń. Całość wiadomo wielokrotnie zabezpieczona lakierem akrylowym i może służyć.
4 komentarze:

 1. Wspaniałe na prezent, uwielbiam Twoje pudełka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam serdecznie!!! Mój blog obchodzi pierwsze urodzinki. Z tej okazji chciałam zaprosić do udziału w moim CANDY. http://alejainspiracji.blogspot.com/2013/12/candy-urodziny-bloga-alei-inspiracji.html Do wygrania fajne nagrody przydatne przy tym, co najbardziej kochamy robić :) Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam serdecznie!!! Mój blog obchodzi pierwsze urodzinki. Z tej okazji chciałam zaprosić do udziału w moim CANDY. http://alejainspiracji.blogspot.com/2013/12/candy-urodziny-bloga-alei-inspiracji.html Do wygrania fajne nagrody przydatne przy tym, co najbardziej kochamy robić :) Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne kolory dobrałaś, super efekt

  OdpowiedzUsuń